چارتر چیست؟

رتبه: 4.3 - 3 رای | مبنای رتبه بندی:5 | چارتر چیست؟

تی چارتر؛ موتور جستجوگری هوشمند و پیشرفته است که از میان تمامی بلیت های هواپیما به شما امکان مشاهده، مقایسه و خرید بلیت های دارای ظرفیت را ارائه کرده است. شما با کلیک برروی هر بلیت به سایت فروشنده آن منتقل خواهید شد تا بدون واسطه اقدام به خرید بلیت مورد نظر خود نمایید. لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعات شامل تمامی بلیت های چارتری، بعضی بلیت های سیستمی که حداقل یک طرف پرواز داخل ایران باشد می باشد.
تی چارتر؛ همواره خود را در کنار همکاران محترم آژانس و نیز متصل کننده مسافران محترم به آژانس های هواپیمایی دانسته و تابع قوانین کشور  و تجارت الکترونیک است. از این رو انتظار پذیرفتن و رعایت قوانین و شرایط زیر را از سوی کاربران محترم شخصی و آژانس دارد.
– همزمان با شما، کاربران محترم دیگر نیز قادر به جستجوی همان مسیر پروازی می باشند، لذا در صورتیکه زودتر از شما به سایت فروشنده مراجعه نموده و اقدام به رزرو بلیت کرده باشند، پس از مراجعه شما به سایت فروشنده ممکن است ظرفیت تکمیل شده باشد.
– از آنجا که تی چارتر فقط یک جستجوگر است، مسئولیت فروش بلیت های الکترونیکی پرواز با فروشنده می‌باشد.
– در لینک‌های معرفی شده آژانس‌ امکان خطا با درصد پایین وجود دارد.
– اینجانب مسئولیت اطلاعات کاربری خود را که به هنگام ثبت نام وارد می نمایم را می پذیرم .
– تی‌چارتر به منظور احترام به حقوق کاربران گرامی، باقیمانده شارژ بسته‌های خریداری شده را به درخواست کاربر به وی مسترد خواهد نمود.

ادامه‌ی مطلب

ثبت نظر:

ایمیل شما نزد ما محفوظ می‌ماند و منتشر نمی‌شود.

Site Footer